Föreningsinformation

Bräkne Härads biodlareförenings styrelse

FunktionNamnMobiltelefonE-post

Ordförande Lasse Bourelius    0709-262758 bourelius@gmail.com
Vice ordförande Lena Kransberg 0709385455 kransberg@gmail.com
Kassör Erling Lindqvist 0702-492957 erling.lindqvist@telia.com
Sekreterare och webansvarig Joacim Stolt 0708-900112 fljoacim@gmail.com
Styrelseledamot Ulf Ingstorp ulf.ingstorp@telia.com
Styrelseledamot Maarit Olsson olssonmaarit@hotmail.com
Revisor Ronny Mandelholm ronnymandelholm@hotmail.com
Revisor Tomy Ericsson tomy@vn200.se
Revisorsuppleant Gunhild Johansson Gunhild.johansson1@gmail.com

Årsmöteshandlingar 2017

Årsmöteshandlingar 2016

Årsmöteshandlingar 2015

 

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *